Ajuntament de Catí

Dilluns, Maig 13, 2013 - 13:45
Darrers alcaldes de Catí

 

 

 

 

 

NOM / POSSESSIÓ / CESSAMENT

D. José Sanjuan Prats     12-04-1938     06-09-1939
D. Vicente Segarra Moliner     12-10-1939     21-12-1941
D. Francisco Sanjuan Puig (1ª v.)     21-12-1941     10-02-1945
D. Francisco Puig Escrig     10-02-1945     24-05-1947
D. Miguel Adell Segarra     24-05-1947     27-02-1948
D. José Manuel Capsir Ortí     27-02-1948     06-07-1950
D. Francisco Blasco García     20-04-1950     18-06-1956
D. Francisco Sanjuan Puig (2ªv.)     18-06-1956     15-07-1961
D. Ramón Querol Puig     15-07-1961     17-08-1971
D. Argimiro Roca Roca     17-08-1971     19-04-1979
D. Eugenio Puig Puig     19-04-1979     23-05-1983
D. Aurelio Beltrán Sancho     23-05-1983     30-06-1987
D. Juan Gozalbo Gómez     30-06-1987     15-06-1991
D. José Roca García     15-06-1991     16-06-2007

D. Manuel Puig Puig     16-06-2007       13-06-2015

D. Pablo Roig Ferrando  15-06-2015      --continua---

Imatges: 
Pablo Roig Ferrando
Dll Dm Dc Dj Dv Ds Dg
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Formulari de cerca

Site developed with Drupal